укр рус

САБ
Бесплатная демонстрация
1C Отраслевые решения
Видео уроки "1С Бухгалтерія 8 для України"
1C Отраслевые решения
Реклама партнеров:


Наші клієнти Наші клієнти

Впровадження системи обліку по МСФО (міжнародним стандартам фінансової звітності) для міжнародної нафтової компанії. Впровадження системи обліку по МСФО (міжнародним стандартам фінансової звітності) для міжнародної нафтової компанії.

В даний час компанія «Еккаунт» завершує масштабний проект по впровадженню автоматизованої інформаційної системи (АІС) фінансового обліку для великої мережі автозаправних станцій (АЗС).

Машинобудування Машинобудування
Сьогодні нами проведені комплексні впровадження на ряді підприємств з різними видами діяльності та галузевими особливостями.

Транспорт Транспорт
Конфігурація «Управління автотранспортним підприємством + міжнародні перевезення» розроблена на базі програмного продукту «1C: Підприємство 7.7. Комплексний облік для України ».

Конфігурація "Молокозавод" Конфігурація "Молокозавод"
Конфігурація «Молокозавод» була розроблена для застосування на підприємствах, що займаються закупівлею і переробкою молока.

Лізингова компанія Лізингова компанія

Фахівці нашої компанії "Еккаунт" розробили цю конфігурацію, з огляду на досвід впроваджень і розробок у наших клієнтів - лізингових компаній. Програмний продукт "1С: Підприємство 8. Еккаунт. Лізингова компанія" призначений для автоматизації бухгалтерського обліку та оперативного управління портфелем в лізингових компаніях. Конфігурація розроблена на платформі "1С: Підприємство 8" як додаток до типової конфігурації "1С: Бухгалтерія 8".

   
 
 
Главная Карта сайта Войти Сообщение админу сайта Мобильная версия
 
 
Эккаунт
office@account.kiev.ua
Телефон: +3(044)531-12-02
Адрес: Киев, ул. Евгения Сверстюка 13 оф.402
  Работает на 1c-bitrix Разработка сайтов Битрикс